Yöneticiler

 

 

Doç.Dr.Yaşar AYRANCI

Yüksekokul Müdürü

              1961 Samsun doğumlu olan Doç. Dr. Yaşar AYRANCI, 1983 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 1993-1997 yıllarında Ankara Üniversitesinde doktorasını tamamladı.

1984-1991 yılları arasında Ziraat Bankasında çalışmış olan Doç. Dr. Yaşar AYRANCI 1991-2001 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi ve Yrd. Doç. Dr. kadrolarında görev yaptı.

2001 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman Meslek Yüksekokulunda göreve başlayan Doç. Dr. Yaşar AYRANCI; akademik görevleri yanında Müdür Yardımcısı olarak idari görevlerde bulundu. 2012 yılında Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksekokuluna Yrd. Doç. Dr. ünvanıyla Müdürlük görevini yürütmek üzere atandıktan sonra aynı yıl Doç. Dr. ünvanını aldı.

             Kaynak dili ingilizce olan Doç. Dr. Yaşar AYRANCI evli ve iki çocuk babasıdır.

        

                                                                                                                                                                                                 Öğretim Görevlisi Emine AY

Müdür Yardımcısı

1979 Bolu doğumlu olan Öğretim Görevlisi Emine AY ilk ve orta öğretimini Bolu’da tamamladı. Gazi Üniversitesi Aile Ekonomisi Beslenme Öğretmenliğinden 2003 yılında mezun olduktan sonra Yüksek Lisans Eğitimini Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Politikalar Bölümünde 2014 yılında tamamlayan Öğr. Gör. Emine AY, halen Anadolu Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumaya devam etmektedir.

2003 yılında Bolu’da Müdür Yetkili sınıf öğretmeni olarak iş hayatına başlayan Öğr. Gör. Emine AY ,2004 yılında Bolu Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesinin Aşçılık programında çeşitli dersler verdi. 2005 yılında Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Organizasyonunda Suudi Arabistan da Yemek Kontrol Memuru olarak görevlendirildi.2006-2013 yılları arasında Ankara’nın Çubuk ve Keçiören ilçelerindeki ortaokullarda öğretmen olarak görev yaptı.

2013-2014 Yılları arasında yüksek lisans yaptığı Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kütüphanesinde kütüphane sekreteri olarak çalışan Öğr. Gör. Emine AY, 2015 yılından bu yana Yüksekokulumuz bünyesinde Otel ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğretim elemanı olarak çalışmaktadır.

 

 

 

Belgin YENİCE

Yüksekokul  Sekreteri 

Personel-Öğrenci

Fotoğraf Albümü
Yukarı Çık