Barınma ve Sosyal Yaşam

ULAŞIM

İlçemiz coğrafi konum olarak Muğla ilinin güneybatısında olup İl merkezine 125 Km uzaklıktadır. Ulaşım kooperatif araçları ile Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan araçlarla yapılmakta ve yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Muğla'dan yaz ve kış aylarında olmak üzere 11:45, 14:45 ve 17:45 saatlerinde direk araç olup mevcut saatler dışında Marmaris ilçesinden yaz ve kış aylarında değişmek üzere aktarmalı olarak ulaşım sağlanmaktadır.

BARINMA

"İLÇEMİZDE DEVLET YURDU VE ÖZEL YURT OLMAMASI NEDENİYLE" Yüksekokulumuzda eğitimine devam eden öğrencilerimiz apart otel ve ev kiralayarak barınma ihtiyaçlarını gidermektedirler. Mevcut apart otel ve evler 1+1, 2+1 olup Eylül-Haziran ayı arası kiralanmakta ve kiraları 750 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir.

YÜKSEKOKUL KAMPÜSÜNE ULAŞIM

Yüksekokulumuz ilçe merkezine 3 Km mesafede olup yaklaşık 10 dakika sürmekte ve İskele-Datça-Reşadiye mahallelerine servis yapan minibüsler Yüksekokulumuza çıkmaktadırlar.

Yüksekokulumuz ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak için sayfamızın İletişim bölümünde harita ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

Personel-Öğrenci

Etkinlikler
Fotoğraf Albümü
Ziyaretçi İstatistikleri
Bugün : 87
Aylık : 4526
Yıllık : 17263
Toplam : 413341

 

Yukarı Çık